Oferta dla współczesnego klienta

Oferta dla współczesnego klienta

Dzisiaj oczywistym dla wielu firm finansowych jest, że większość klientów na rynku ma złą sytuację finansową lub fatalną historię kredytową albo też niestabilną sytuację zawodową. Każda z tych sytuacji jest bardzo niepożądana w oczach banku i praktycznie uniemożliwia otrzymanie pożyczki w banku komercyjnym. Banki przeważnie proponują swoim klientom, którym oczywiście zaufają w procesie weryfikacji ich zdolności kredytowej, stosunkowo niskie oprocentowanie, długi okres kredytowania oraz możliwość pożyczenia nawet bardzo wysokiej sumy. Zupełnie inaczej prezentują się coraz popularniejsze obecnie na rynku pożyczki pozabankowe, które powstały w pierwszej kolejności z myślą o tych klientach, którzy w banku nie mają czego szukać, a niemniej potrzebują pożyczek w równym lub nawet wyższym stopniu. Na szczęście na rynku dość szybko pojawili się inwestorzy, którzy zrozumieli ten trend i odkryli, w jaki sposób pomóc wszystkim tym klientom poszukującym gotówki.

Kontakt z pracownikiem

Obecnie o szybkie pożyczki starać może się w Internecie każdy klient, a ponieważ nie ma konieczności najmniejszego kontaktu z pracownikiem czy tłumaczenia się z sytuacji życiowej – wielu kusi się na taką formę ubiegania się o pożyczkę. Wystarczy podać swoje podstawowe dane osobowe dostępne w dowodzie osobistym, aby systemy teleinformatyczne przedsiębiorstwa przeanalizowały we wszystkich dostępnych bazach cyfrowych historię i zdolność kredytową klienta. O ile w bankach nawet najmniejszy problem natychmiast urasta do rangi uniemożliwiającego otrzymanie pożyczki, o tyle w firmach spoza sektora bankowego, nie ma już tak wysokich wymogów.

Provident

Wysoka przyznawalność

Dlatego procent przyznawalności takich pożyczek jest zdecydowanie wyższy niż w placówkach komercyjnych banków. Strony www takich firm są bardzo proste w nawigowaniu i niemal intuicyjnie przeprowadzają każdego przez proces wskazywania interesującej go stawki, okresu kredytowania i kosztów całości zobowiązania. Nie trzeba być ani biegłym w surfowaniu po Internecie, ani szczególnie dobrze wyposażonym sprzętowo czy sieciowo, aby poradzić sobie z takim wnioskiem online.